Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 19 lis 2017, 13:33

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

sebek pisze:
No dobrze, ale czemu akurat z Grottgera a nie np. z Mickiewicza? Z Grottgera to już prawie cała trasa.

Zmiany w trasie i rozkładzie linii 31 były przecież wprowadzane m.in. dla mieszkańców okolicy Grottgera, więc zapewne chodziło właśnie o to, żeby z Grottgera odjeżdżał dodatkowy kurs.

Nick_KM_Elblag pisze:
Może dlatego, że jakby miał na Mickiewicza jechać to musiałby zacząć w stronę Ogólnej, a w stronę Dębicy musiałby okrążyć przez Hetmańską i Bema a to z kolei za dużo km.

Nick_KM_Elblag pisze:
Ale jednak jak leci tylko Grunwaldzką to jest mniej kilometrów i jest już na trasie na wysokości Grunwaldzkiej / Mickiewicza, a jadąc specjalnie dookoła przez Hetmańską i Bema robi więcej kilometrów po to by zahaczyć o jeden przystanek.

Widzę, że Ty chyba nie jarzysz, że ten kurs z Grottgera to jest właśnie w stronę Ogólnej, a nie Dębicy. :D I autobus musi właśnie jechać przez Bema, żeby zacząć z Grottgera.

Ogólnie o tym, że na 31 jest nowy kurs wjazdowy z Grottgera pisałem wcześniej w innym wątku, ale chyba nikt tego nie zauważył. :P Sebek ==> zastanawiam się tylko w takim razie nad jedną rzeczą: skoro wynikałoby z tego wątku, że o tym kursie nie wiedziałeś, to jakim cudem poprawnie policzyłeś liczbę kursów w swoim zestawieniu? :D

scorpio44 pisze:
Sebek ==> zastanawiam się tylko w takim razie nad jedną rzeczą: skoro wynikałoby z tego wątku, że o tym kursie nie wiedziałeś, to jakim cudem poprawnie policzyłeś liczbę kursów w swoim zestawieniu? :D
Wiedziałem o tym kursie, dziwi mnie tylko czemu kurs wjazdowy jest z czwartego przystanku za pętlą. Licząc kursy do comiesięcznego zestawienia nie sprawdzam gdzie one się zaczynają. Ale trochę to dziwne. Kursy zjazdowe i wjazdowe zaczynają się zawsze na jakimś stałym przystanku dla danej linii. Np. dla 10 na Hetmańskiej, czy na pl. Słowiańskim dla 12, tak jak jest napisane prawie zawsze pod rozkładem "kurs zjazdowy do przystanku..." Dla 31 jest to Ogólna, więc zdziwiło mnie, że kursy wjazdowe rozpoczynają się w drugiej części miasta.

Mijałem się wczoraj z autobusem lini 31 który jechał do "Nad Jarem". Czy ktoś wie gdzie to jest? Ja jako bardzo stary elblążanin nie kojarzę tego miejsca i nie wiem czy stamtąd można się jakąś inną linią wydostać :lol:

Co do "Nad Jarem", to żeby się nie powtarzać, odeślę do tej dyskusji:
viewtopic.php?p=6995&sid=caa6aee07dadb896d695c0f5dd8e1859#p6995
Są tam głosy, że nazwa pętli "Nad Jarem" jest OK, co mnie mocno zaskoczyło. Dla mnie od zawsze była ona idiotyczna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.