Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 22 lis 2017, 12:06

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Witam. Poszukuje osób chętnych do założenia właśnie takiego klubu w Elblągu

No a napisz coś więcej, jak to dokładnie widzisz, czy masz jakiś konkretny pomysł na to, to pomyślimy. Osób podchodzących do sprawy na zasadzie "fajnie by było, gdyby taki klub powstał" jest całkiem sporo, tyle że na tym się niestety kończy. Nie wspominając już o tym, że o jakiejkolwiek współpracy czy choćby błogosławieństwie ze strony ZKM-u w tym względzie też niestety można zapomnieć. No ale może masz coś ciekawego do zaproponowania? :)

Rozmawiałem nie dawno z panem Góreckim na ten temat i powiedział że "Jeżeli jakaś grupa miłośników by się zmówiła to dyrektor zawsze może nas przyjąć z otwartymi rękoma. Mamy zielone światło"

Kiedyś podobno jedno takie spotkanie się odbyło i nie było sensu dalej takich spotkań organizować.

Lepszą propozycją lub argumentem powstania KMKM byłaby możliwość odkupienia chociażby jednego pojazdu od wybranego przewoźnika który nadawałby się na zabytek. Jako stowarzyszenie można byłoby łatwiej nawet zarejestrować pojazd jako zabytek a takich nie długo nie będzie brakowało w Elblągu. Oczywiście w rolę by wchodziło posiadanie mechanika, kierowcy i miejsca przechowywania. Tu w tej kwestii garażowania można by było pomyśleć o wynajęciu miejsca od wybranego przewoźnika.

Tutaj jest taki jeden mój argument.

Nick_KM_Elblag pisze:
Rozmawiałem nie dawno z panem Góreckim na ten temat i powiedział że "Jeżeli jakaś grupa miłośników by się zmówiła to dyrektor zawsze może nas przyjąć z otwartymi rękoma. Mamy zielone światło"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No to działajcie!

Nick_KM_Elblag pisze:
Kiedyś podobno jedno takie spotkanie się odbyło i nie było sensu dalej takich spotkań organizować.

Dla nas sens był. Ale to druga strona wystrychnęła nas na dudków, a wręcz wydudkała na strychu, a ja takich rzeczy nie zapominam do końca życia. Mam nadzieję, że to nie zabrzmiało jak groźba, hehe :D Po prostu stwierdzam fakt.

Nick_KM_Elblag pisze:
Lepszą propozycją lub argumentem powstania KMKM byłaby możliwość odkupienia chociażby jednego pojazdu od wybranego przewoźnika który nadawałby się na zabytek. Jako stowarzyszenie można byłoby łatwiej nawet zarejestrować pojazd jako zabytek a takich nie długo nie będzie brakowało w Elblągu. Oczywiście w rolę by wchodziło posiadanie mechanika, kierowcy i miejsca przechowywania. Tu w tej kwestii garażowania można by było pomyśleć o wynajęciu miejsca od wybranego przewoźnika.

A przyszedł Ci do głowy taki szczegół, że na to wszystko potrzebna jest kasa, i to niemała? :)

Gdyby KMKM miało zbierać pieniądze ( na bieżąco ) to uzbierać do czasu kasacji by się zdążyło. Ew. uzgodnić z przewoźnikiem że spłacałoby się w ratach.

No to zawsze możemy się zebrać w razie kontaktu to proszę pisać na maila zkmmilosnik@gmail.com
Można by było zainteresować się jednym z wagonów tramwajowych no 012 albo bardzo zardzewiałym 047

Pierwsze spotkanie można by było zorganizować nawet 3 czerwca albo jutro 27 z okazji prób torowisk.

zkmmilosnik pisze:
Można by było zainteresować się jednym z wagonów tramwajowych no 012 albo bardzo zardzewiałym 047

Mnie to cały czas pod tym względem chodził po głowie jelcz #90015, tym bardziej że jest w całkiem przyzwoitym stanie (chociaż i tak w nie tak dobrym, jak na oko się wydaje ;) ) Fajnie by było, jakby ostał się jeden jelczyk na pamiątkę...

Co do spotkania, to w dwie czy trzy osoby to się można spotkać w każdej chwili, ja tam mogę nawet za godzinę. :D Ale jeżeli chodzi Ci o zorganizowanie jakiegoś większego spotkania, na którym będzie jak najwięcej osób, to trzeba by to jednak ogłosić z jakimś większym wyprzedzeniem i ustalić termin, który jak największej liczbie ludków odpowiada, a nie ot tak nagle wyskakujesz, że jutro. ;)

Czy ktoś idzie jutro porobić fotki podczas prób torowisk?

Co do pamiątek mam sporo po jelczu 120m PKA 1359

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.