Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 25 lis 2017, 06:45

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Optymiści się znaleźli... całą flotę PKSu i PKA wykupić najlepiej. A co do czego gdyby przyszło kupować to nikt by o niczym nie wiedział...

Awatar użytkownika

Pomysł zacny, inicjatywa godna pochwały - ZKM w Elblągu podtrzymuje, złożoną wcześniej deklarację pomocy, oczywiście w granicach swoich możliwości.

scorpio44 - wyjaśnij proszę zastrzeżenia odnośnie pierwszego (niestety, jednocześnie jedynego spotkania z elbląskimi Miłośnikami KM). Z naszej strony deklaracja była jasna i nie uległa zmianie. Po wspomnianym spotkaniu pozostało natomiast wrażenie, że miłośnicy nie bardzo wiedzą czego tak naprawdę chcą (poza poprawnie działającym forum na stronie - niestety, z różnych względów wymagało to czasu).

W naszej opinii realizacja tego pomysłu wymaga działania przede wszystkim z Waszej strony (wyznaczenie celu działalności, sposób zorganizowania itd.).
Jeszcze raz podkreślamy, że jako organizator komunikacji miejskiej jesteśmy otwarci na współpracę z Miłośnikami Komunikacji Miejskiej.

ul. Browarna 90
82-300 Elbląg
http://www.zkm.elblag.com.pl
tel. 55 230 79 00
fax 55 230 79 01
zkm@softel.elblag.pl
marketingzkm@zkm.elblag.com.pl

Tylko aby taki klub otworzyć - trzeba by było ustalić sporo warunków bo ostatnio początkujący interesanci komunikacją miejską to dzieci a tym bardziej nie mają żadnego pojęcia co się dzieje. Również nie powinno się dobrowolnie dołączać do klubu tylko powinny odbywać się jakieś kwalifikacje lub testy by to nie był jakiś byle jaki człowiek. Oczywiście również powinna to być ekipa ambitna, mająca motywację i cierpliwość i zapał. A nie wspomnę że przedstawicielami powinna być cała ekipa ale i jakiś "kierownik" klubu też musiałby być. Ale jednak zkmmilosnik się do tego według mnie nie nadajesz.

moderatorzkm pisze:
(...)

Scorpia na razie bolą ręce od przecierania oczu ze zdumienia, bo niestety otchłanie mojego umysłu nie ogarniają, jak można mieć tyle tupetu i, nie bójmy się tego słowa, bezczelności, żeby do tego stopnia odwracać kota ogonem...
Na razie z mojej strony tyle, po południu/wieczorem napiszę może coś więcej.

@Nick_KM_Elblag z tymi testami i kwalifikacjami to popłynąłeś :D . Uczestnictwo w stowarzyszeniach jest dobrowolne i generalnie bez sensu jest robienie jakichś dziwacznych testów ;) . Inną kwestią jest sprawa kierownika / zarządu stowarzyszenia tu muszą być już ludzie poważniejsi i bardziej ogarnięci w temacie :) .

Ok jeśli zbierzemy naprawdę sporo osób to wtedy nie będzie problemu.

Póki nie zostanie nikt porządny wybrany, ktoś kto potrafiłby być niezależnym od ZKMu oraz ambitnym i umiejącym być "przywódcą", to ja się na to nie piszę i automatycznie siebie dyskwalifikuję.

Wracając do posta moderatorazkm - w sumie to zbytnio nie chce mi się tracić czasu na komentowanie tych bzdur, ale że mój poprzedni post może sprawiać wrażenie, że tylko pluję jadem, zamiast to jakoś treściwie uzasadnić (a tym bardziej, że osoby obecnie goszczące tu na forum nie wiedzą, jak było naprawdę), to się poświęcę.

moderatorzkm pisze:
wyjaśnij proszę zastrzeżenia odnośnie pierwszego (niestety, jednocześnie jedynego spotkania z elbląskimi Miłośnikami KM).

Szkoda, że to, co jest istotą całej rzeczy, zostało napomknięte w nawiasie jako nieistotny detal. :P Ależ ja do samego spotkania żadnych istotnych zastrzeżeń nie mam. Bardzo nie lubię za to, jak ktoś robi mnie w... jak ktoś nie dotrzymuje słowa, o. A jaka była umowa, to "moderator" wraz z panem dyrektorem wiedzą dokładnie tak jak i my. No ale spoko, zaraz się dowiemy, że to z naszej winy nie było dalszych spotkań? :D WWW.ŻAL.PL

moderatorzkm pisze:
Z naszej strony deklaracja była jasna i nie uległa zmianie.

To znaczy JAKA?! Jaka konkretnie deklaracja? Może i była jasna, tyle że ja sobie jakoś nie przypominam, żebyśmy ją kiedykolwiek usłyszeli. :D

moderatorzkm pisze:
Po wspomnianym spotkaniu pozostało natomiast wrażenie, że miłośnicy nie bardzo wiedzą czego tak naprawdę chcą

Zacznijmy od rzeczy zasadniczej - my nie zabiegaliśmy o to spotkanie, tylko ogólnie o chęć współpracy. A konkretnie nas dwóch (ja i Pit0102) zwracało się w tej sprawie do ZKM-u w dłuższym liście, co istotne - indywidualnie i zupełnie niezależnie od siebie. Więc "to, czego tak naprawdę chcemy" (przynajmniej w ogólnym zarysie) wiadome było długo przed spotkaniem. Zamiast odpowiedzi (a raczej tak jakby w jej ramach) dostaliśmy od was (my i kolega Prezes) wspólne zaproszenie na spotkanie elbląskich MKM-ów z dyrektorem. Więc najkrócej mówiąc, to MY w tym momencie chcieliśmy usłyszeć, co ZKM ma nam konkretnego do zaproponowania i taki był z naszej perspektywy kontekst tego spotkania. Może się nie zrozumieliśmy. To wszystko tak naprawdę i tak nie ma większego znaczenia. Rozpisałem się tak szczegółowo też i dlatego, żeby niewtajemniczeni wiedzieli mniej więcej, o co w ogóle chodzi. ;) Sedno sprawy jest dwa akapity wyżej.

moderatorzkm pisze:
Jeszcze raz podkreślamy, że jako organizator komunikacji miejskiej jesteśmy otwarci na współpracę z Miłośnikami Komunikacji Miejskiej.

Tak, tak, wiemy. :mrgreen:

Drogi ZKM-ie myślę ,że to jak ma funkcjonować cały klub moglibyśmy obgadać na spotkaniu z wami. Prosimy o termin.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.