Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 25 lis 2017, 02:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość

Myślę, że niedługo puszczą tramwaje w Centrum. Tory są już połączone ze sobą, tak że od Browarnej do 1 Maja można już przejechać. Na Pocztowej i pl. Słowiańskim wieszają już trakcję :D

no widać i tylko archelodzy i tramwaje jadą do druskiej i saperów i w końcu normalnie linie będą i o ile czy wrócą też helmuty :lol:

OD 3 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) - ZMIANY W FUNKCJONOWANIU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Informujemy, że w związku z zaplanowanym na 3 czerwca (poniedziałek) terminem oddania do eksploatacji torowiska w ciągu ul. Pocztowej i na Placu Słowiańskim, od dnia 27 maja przeprowadzane będą próby techniczne torowisk w ciągu ul. Bema i al. Grunwaldzkiej.

W związku z tym, od dnia 27 maja konieczne jest całkowite odblokowanie torowiska w ul. Bema, a co za tym idzie, usunięcie dwóch tymczasowych przystanków autobusowych dla linii T3 (zlokalizowanych przy Urzędzie Skarbowym i przy Zespole Szkół Ekonomicznych).
Po oddaniu do eksploatacji torowiska w ul. Pocztowej i na Placu Słowiańskim, od 3 czerwca zostanie wznowione, po skróconej trasie, funkcjonowanie linii tramwajowych nr 1 i 3.

Trasa linii nr 1
Zajezdnia TE – Browarna – Robotnicza - Pocztowa – Plac Słowiański – 1 Maja – 3 Maja – Grunwaldzka – pętla Druska

Trasa linii nr 3
Zajezdnia TE – Browarna – Robotnicza – Pocztowa – Plac Słowiański – 1 Maja – Grobla św. Jerzego – Bema – pętla Saperów

Tym samym, od dnia 3 czerwca wycofane zostaną zastępcze linie autobusowe T3 i T4.

Rozpoczęcie od dnia 3 czerwca kolejnego etapu prac związanych z przebudową drogi wojewódzkiej nr 503 i wyłączenie z ruchu torowiska w ul. Królewieckiej (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Robotniczą a ul. 12 Lutego), niestety uniemożliwi tramwajom dojazd do pętli Ogólna i pętli Marymoncka. Zgodnie z deklaracjami wykonawcy, komunikacja tramwajowa do pętli Ogólna i pętli Marymoncka zostanie przywrócona po ok. dwóch miesiącach, jednak nie później niż przed 1 września.

Zgodnie z harmonogramami które otrzymał ZKM w Elblągu, jeszcze przed początkiem nowego roku szkolnego, tramwaje powinny wrócić również na ul. Browarną i Obrońców Pokoju.

Pełny komunikat dotyczący czerwcowych zmian w komunikacji miejskiej zostanie podany na początku przyszłego tygodnia, po przeprowadzeniu pierwszych technicznych prób torowisk. i ciekawe czy puszczą na druską ;) i ciekawe co zrobią mieszkańcy marymonckiej ;)

no przecież jest napisane że linia 1 będzie jeździć do Druskiej. A na Marymonckiej to mieszkańcy mają blisko do przystanku autobusowego.

Składów od 3 czerwca raczej nie zobaczymy, za krótkie trasy. Chociaż kto wie, do miasteczka szkolnego jeździ dużo młodzieży, ale z drugiej strony wakacje za pasem...

Byłem w zajezdni . 042 skasowany a 047 pełni rolę dawcy części. Zdjęcia znajdziecie na stronie kmkmelblag.jimdo.com

Strona nie działczy.

czasami serwery się zwieszają

Strona nie działa i nie mogę wejść :(

Awatar użytkownika

chada64 pisze:
Strona nie działa i nie mogę wejść :(

Ja także nie mogę. :cry:

EDIT: Już mogę. :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.