Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
http://www.zkm.elblag.com.pl/zkmforum/

Może dziwne pytanie
http://www.zkm.elblag.com.pl/zkmforum/viewtopic.php?f=8&t=2408
Strona 1 z 1

Autor:  blue66 [ 13 maja 2015, 06:21 ]
Tytuł:  Może dziwne pytanie

Jest jakaś możliwość bieżącego sprawdzania gdzie się autobus znajduje (w sensie, że poprzez jakąś aplikację czy jak)?
Chciałam dziś jechać autobusem o 6:35(autobus linii nr 12- przystanek Krasny Las), ale nie mogłam bo autobus nie przyjechał :evil: i musiałam taksówką jechać by na 7:00 zdążyć do pracy. Bardzo chętnie się dowiem co się stało że go nie było.

A tak poza tematem:
Dlaczego w mieście komunikacja miejska jest tak zrobiona, że jak nie autobusem to tranwajem można dojechać dokądkolwiek, a do takiego Krasnego Lasu dojeżdża 1 linia autobusowa która jak znam życie rozkład zostanie tak zrobiony jak w przypadku linii nr 15 że raz na godzinę jeżdżi(a wystarczy że autobus nie przyjedzie to ludzie się spóżnią jak nie do pracy to do szkoły). Nie wszyscy są zmotoryzowani a co niektórzy chyba sobie myślą, że większość w tej części Elbląga to już ma samochód jak w taki sposób jest ustawiany rozkład.

Autor:  moderatorzkm [ 13 maja 2015, 10:10 ]
Tytuł:  Re: Może dziwne pytanie

Sprawdzenie położenia pojazdów obsługujących dane linie elbląskiej komunikacji miejskiej, umożliwia aplikacja myBus online. Więcej informacji o tej aplikacji dostępnych jest m.in. na stronie http://www.taran.com.pl/mybusonline.
Dziś na linii nr 12 dwa kursy w godzinach porannych nie zostały wykonane ze względów losowych, niezależnych od ZKM w Elblągu. Mimo to, za utrudnienia przepraszamy.

Rozkład jazdy linii nr 12 jest zróżnicowany w zależności od pory dnia. W godzinach porannych i popołudniowych częstotliwość kursowania autobusów tej linii jest większa niż np. w godzinach wieczornych. Wynika to m. in. z mniejszej liczby pasażerów (a więc mniejszego zapotrzebowania na przewozy) i niestety, również z ograniczonych środków finansowych jakimi dysponuje komunikacja miejska.

Autor:  blue66 [ 14 maja 2015, 10:18 ]
Tytuł:  Re: Może dziwne pytanie

Aha. Jeszcze tylko spytam o te kursy poranne to poza tym o 6:35 chodzi też o 6:12?

Autor:  moderatorzkm [ 14 maja 2015, 11:49 ]
Tytuł:  Re: Może dziwne pytanie

Nie - wspomniany kurs o 6:12 został wykonany prawidłowo.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/