Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
http://www.zkm.elblag.com.pl/zkmforum/

Co jest z tymi T3-kami?
http://www.zkm.elblag.com.pl/zkmforum/viewtopic.php?f=14&t=184
Strona 1 z 1

Autor:  Podroznik [ 08 mar 2013, 22:47 ]
Tytuł:  Co jest z tymi T3-kami?

Witam. Na starym forum chwilę uczestniczyłem i potem czas nie pozwolił, może ktoś pamięta jak nie to Witam ponownie wszystkich :) Dzisiaj piszę do Was, aby uprzedzić przed linią T3 i niektórymi nieobliczalnymi kierowcami.

Niestety kolejna skarga poleci w stronę ZKM oraz PKA... Przedwczoraj drugi raz poruszałem się tym samym autobusem na tej samej linii z tym samym skutkiem...
Otóż, 26 Lutego 2013 roku na linii T3 numer pojazdu: 1363, kurs 12.43 ulica. Grottgera wsiedliśmy oraz poruszaliśmy się aż do przystanku przy Alstom ( z żoną). Kierowca (w berecie siwym, ala młodzieżowym, wiek około 30-40 lat) prowadził w/w pojazd trzymając się kurczowo prawej krawędzi wjeżdżając prawie na każdy krawężnik i z prędkością zbliżoną do 50km/h wjeżdżał w każdą dziurę, a jak wiadomo ten pojazd ten w opłakanym stanie i sądzę, że nie powinien zostać dopuszczony do ruchu (ale pewnie znajomości w stacjach diagnostycznych itp). Moja żona ma problemy z żołądkiem a przez tego kierowcę oraz ten wspaniały pojazd jej objawy drastycznie się zwiększyły i niestety cierpi do dziś! Jak wspomniałem przedwczoraj jechaliśmy także na tej samej trasie tym samym pojazdem lecz o innej porze i z innym kierowcą (wiek śmiało po 50tce, znaków szczególnych nie pamiętam). Nie mogę nic jak na razie ździałać bo nie mamy na to dowodów, a mogłem nagrać film telefon komórkowym i następnym razem tak postąpię.

Czy Wy też takie przygody mieliśmy z linią T3 lub może inną? Nie wspominając, że prawie nigdy nie przyjeżdża na czas, ale to nie wina kierowców tylko układających rozkład jazdy bo chyba nie biorą pod uwagę utrudnień w ruchu, sygnalizacji świetlnej, przystanków itp.

Pozdrawiam

Autor:  krzys123 [ 09 mar 2013, 14:28 ]
Tytuł:  Re: Co jest z tymi T3-kami?

Akurat wóz #1363 to jest stary, rozpadający się złom.
Jak się dobrze postarasz to w pewnym miejscu w autobusie zobaczysz widok ulicy! :lol: :mrgreen:

Autor:  uczeń [ 09 mar 2013, 20:12 ]
Tytuł:  Re: Co jest z tymi T3-kami?

W piątek T3 zamiast być o 15:17 na Placu Słowiańskim była już o 15:12, a potem stała w korku i na Bema Saperów przyjechała z 10 minutowycm opóźnieniem.

Autor:  scorpio44 [ 10 mar 2013, 01:09 ]
Tytuł:  Re: Co jest z tymi T3-kami?

krzys123 pisze:
Jak się dobrze postarasz to w pewnym miejscu w autobusie zobaczysz widok ulicy! :lol: :mrgreen:

I to wcale nie jest śmieszne... :?

Autor:  Podroznik [ 10 mar 2013, 09:00 ]
Tytuł:  Re: Co jest z tymi T3-kami?

No niestety to nie jest śmieszne, to jest porażające a ceny biletów w górę, a kanary non stop kasują ludzi... Gdyby jeszcze mieli za co, a tu warunki jak do przewozu trzody chlewnej albo i gorzej.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/