Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 24 lis 2017, 04:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wpadłem na pewien pomysł. Chciałbym zorganizować przejazd po okolicach Elbląga ostatnią oryginalną H9tką w całym PKSie (prawdopodobnie została już tylko ta jedyna, ale nie mam pewności). Jakby każdy się złożył po np. 40-50 zł to by może udało się uzbierać na wynajem autobusu. Tylko pytanie, kto z Was byłby chętny na takie coś? Można by to urządzić w jakąś niedzielę, aby ci co pracują w dni powszednie też mogli być.
Tutaj mój pomysł trasy (oczywiście trzeba będzie tą trasę trochę okroić, żeby wyszło troszkę taniej, możecie także pokazywać swoje pomysły na trasę):
http://skroc.pl/e7f65

Trzeba by ugadać z PKSem datę i koszt wynajmu. Wóz oczywiście #40508. http://phototrans.pl/15,58051,336.html

Mam nadzieję, że jakoś uda się to zrealizować.
Co o tym myślicie?

Ta H9 należy do placówki z Pasłęka, po drugie ma prędkościomierz bez tachografu, więc może jeździć max 50km od bazy.

Z Krzysiem nikt nie będzie zainteresowany, a już na pewno nikt z tego forum, więc serdecznie dziękujemy i odmawiamy. A co do ceny, wiedz o tym, że im mniej kasy na to, to tym bardziej PKS to oleje. Im mniej osób tym większa cena i zamiast Twoich 50 zł wybulisz ze 100zł.

PS. czy wymyślanki nt. autobusu podmiejskiego nie są zgodne z przeznaczeniem tego działu? Temat won do usunięcia.

Nick_KM_Elblag pisze:
Ta H9 należy do placówki z Pasłęka, po drugie ma prędkościomierz bez tachografu, więc może jeździć max 50km od bazy.

Z Krzysiem nikt nie będzie zainteresowany, a już na pewno nikt z tego forum, więc serdecznie dziękujemy i odmawiamy. A co do ceny, wiedz o tym, że im mniej kasy na to, to tym bardziej PKS to oleje. Im mniej osób tym większa cena i zamiast Twoich 50 zł wybulisz ze 100zł.

PS. czy wymyślanki nt. autobusu podmiejskiego nie są zgodne z przeznaczeniem tego działu? Temat won do usunięcia.

Kulturalnie się zapytam dlaczego za mnie się wypowiadasz i uzurpujesz sobie władzę?

Nie brałem Ciebie pod uwagę. Ale jak chcesz z Krzysiem jeździć to nie zabraniam.

Awatar użytkownika

Nick_KM_Elblag pisze:

No, dlatego mówię, że trzeba by tą trasę trochę pozmieniać. Z forum Skrycapercity jedna osoba jest chętna, jeszcze jakby było kilka osób z forum ZKMu, może by się udało jakichś ludzi z Trójmiasta zaprosić..

Nick_KM_Elblag pisze:
Nie brałem Ciebie pod uwagę. Ale jak chcesz z Krzysiem jeździć to nie zabraniam.

Chyba zbyt dosłownie odczytujesz wypowiedź Świadka, bo w moim odczuciu niekoniecznie chodziło mu konkretnie o niego, tylko raczej słusznie chciał Ci zwrócić uwagę na to, że z góry wypowiadasz się i decydujesz za innych, nie dając innym prawa głosu. A przede wszystkim nie da się nie zauważyć faktu, że jesteś przeciwny temu pomysłowi tylko dlatego, że jego autorem jest ten, a nie inny osobnik.

Jeżeli o mnie chodzi, to sam pomysł (pomijając fakt, że jego wykonanie niekoniecznie jest tak banalnie proste, jak się Krzysiowi w jego naiwności wydaje) uważam za całkiem fajny!

Dziękuję Ci scorpio44 za czytelne odczytanie moich intencji. Oczywiście nie mam zamiaru brać udziału w tej eskapadzie.

Awatar użytkownika

A co myślą o takiej trasie?
http://skroc.pl/cad1a

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.