Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 22 lis 2017, 10:09

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

W ubiegłym roku na forum ZKM trwała dyskusja na temat EKM. Tej dyskusji już nie widzę - a szkoda, może niektóre osoby przypomniałyby sobie swoją postawę. Chodzi o to, że wypowiedziałam się wówczas negatywnie o rzekomym obowiązku rejestracji przejazdów miesięcznych imiennych (na wszystkie linie). Próbowano mnie przekonać, że owszem - taki obowiązek istnieje i że w razie kontroli - zapłacę mandat. Napisałam, że spokojnie - odwołam się do sądu. Potem wycofano bilety okresowe (a raczej połączono je z ilością przejazdów) - no i tutaj dyskusji nie było. Przy takim powiązaniu bilety trzeba było kasować. W moim przypadku kasowałam już tylko jednorazowe (wcześniej miesięczne kupowałam wyłącznie po to, abym nie musiała kasować). No i wreszcie doczekałam się - dzięki Prezydentowi - powrotu do normalności. Co prawda dalej w informacjach ZKM o nowych biletach i ich cenach braku przekazu o tym, że miesięcznych kasować nie trzeba, ale to już chyba tylko zwykły upór decydentów ZKM

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.