Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 22 lis 2017, 15:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ogrzewanie

No dobra, to za nami lato ze wspaniale wentylowanymi autobusami, które w rzeczywistości w sporej mierze nie spełniały narzuconych wymogów, to teraz pomału nadchodzi czas na to samo w kwestii ogrzewania. :mrgreen: Wątek zakładam na przyszłość, zapewne będzie w nim o czym pisać.

A na razie chciałem zwrócić uwagę na to, że w tym roku zdarzyło się już kilkakrotnie, że temperatura w godzinach nocnych i wczesnorannych spadała do ~5 stopni (chyba nawet mniej się już zdarzyło), w związku z czym zachodził już obowiązek grzewczy na nowych zasadach. Tyle tylko, że jak dotąd kierowców oczywiście nikt nawet nie informował o tym, że w temacie ogrzewania obowiązują jakiekolwiek nowe zasady, inne niż w zeszłych latach. :) Gdyby ktoś nie wiedział - obecnie narzucony został obowiązek utrzymania w pojeździe temperatury nie niższej niż +8 stopni.
Tak swoją drogą jakiś czas temu troszkę głębiej się nad tym tematem zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że raczej niezbyt realne jest, żeby przy większych mrozach taką temperaturę w autobusie utrzymać...

No i w dalszym ciągu oczekuję odpowiedzi tutaj: viewtopic.php?f=8&t=2352

Tytuł: Re: Ogrzewanie

Wszystko jest możliwe jak się nie patrzy na przepał, ale niestety mało jest takich kierowców

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.