Forum Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

www.zkm.elblag.com.pl | zkm@elblag.com.pl | marketingzkm@zkm.elblag.com.pl
Dzisiaj jest 17 paź 2019, 01:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość

Potwierdzając fakt, iż niewiele wozów Arrivy ma tabliczkę z numerem lini z tyłu pojazdu to dlaczego nasz wypróbowany przewoźnik który obsługuje linię 11 wysyła autobus 095 bez oznakowania? Z tyłu autobusu na wyświetlaczu jest napisane ALP, a jaka to linia to orientuj się.

Co do ALP-u to wygląda na to, że ZKM-owi chyba faktycznie przez ten miesiąc jest wszystko jedno, czym oni jeżdżą, jak to coś wygląda, jak jest oznakowane itd., byle tylko jechało. ;)

Awatar użytkownika

Naprawdę kurcze....

Dziś chciałem przejechać się autobusem linii 23. I co? G..o Autobus nie przyjechał. Po 15stu minutach zadzwowniłem do dyspozytora, który powiedział mi, że nie ma dostępnych autobusów i w związku z tym linia nie kursuje... Przeciętnego pasażera nic nie obchodzi, że nie ma autobusu. Autobus ma być i koniec.

krzys123 pisze:
Przeciętnego pasażera nic nie obchodzi, że nie ma autobusu. Autobus ma być i koniec.

I kto by pomyślał, ale... mądrze prawisz i masz rację! :)

Awatar użytkownika

I po jakiego [cenzura] kasować Jelcze z PKA, jak teraz one by się przydały, bo nie wozów?
Dobra już tam z tymi Jelczami.
Potem pojechałem tramwajem do bazy PKSu i co ujrzałem?!
#70106 i #70108 stoją sobie bezczynnie na bazie. W takim razie można by je wysłać (na chwilę) na 23. Ale nie...

krzys123 pisze:
Dziś chciałem przejechać się autobusem linii 23. I co? G..o Autobus nie przyjechał. Po 15stu minutach zadzwowniłem do dyspozytora, który powiedział mi, że nie ma dostępnych autobusów i w związku z tym linia nie kursuje... Przeciętnego pasażera nic nie obchodzi, że nie ma autobusu. Autobus ma być i koniec.

Dlaczego na elblągnet podpisujesz się jako elblążanin a nie krzyś123? Podwójna osobowość.

Użytkowniku Świadek ==> popracuj proszę nad właściwym wklejaniem cytatów na forum. Jeżeli nie wiesz - służy do tego przycisk "cytuj" znajdujący się obok każdego posta. scorpio44

krzys123 pisze:
Potem pojechałem tramwajem do bazy PKSu i co ujrzałem?!
#70106 i #70108 stoją sobie bezczynnie na bazie. W takim razie można by je wysłać (na chwilę) na 23. Ale nie...

A niby z jakiego powodu i przede wszystkim na jakiej podstawie PKS miałby wysyłać wozy na trasę, którą obsługuje inna firma?

Awatar użytkownika

No taki pomysł przyszedł mi do głowy. Pks ma wolne, a linii 23 nie ma. Oczywiście powiedziałem, że jestem MKMem i dyspozytor powiedział, że w takim razie zapraszamy jutro. :)

Już się boje jak jutro będzie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Problemy tej firmy wynikają z tego ze maja za małą ilość taboru , i nie stety jak którys nawali nie mają nic na rezerwe , jelcz numer boczny 613 zepsuty sprzęgło wiec już jeden odpadł i jest problem , problemy takowe myślę że skończą się jak w lutym dojadą autobusy marki sor pozostałe 5 sztuk , po za tym ja uważam że linia nr 23 jest zupełnie nie potrzebna , rano wozi powietrze , nie wiem jak wygląda sytuacja popołudniem , po za tym mercedes citaro także stoi chyba niesprawny , nie widac go na mieście , nawet i autobusy marki sor sprawiają problemy ostatnio jeden zepsuł sie na lini nr 12 , a za tą wine po nie kąd ponosi zkm , i nasze spóleczki elbląskie przez te odwołania wyszła taka sytuacja . w kwietniu arriva będzie dysponowała jeszcze autobusami irisbus crossway , na pewno z tych starych wozów pozostawia sobie jeszcze coś

Szanowny Użytkowniku - widać pewien postęp w Twoich wypowiedziach i to zasługuje na uznanie. Jednak ponownie przypominamy o zasadach poprawnej pisowni, dlatego:
1. Unikaj literówek (pomoże Ci w tym autokorekta);
2. Nazwy własne (np. nazwy spółek) piszemy wielką literą;
3. Stosuj krótsze zdania (które rozpoczynamy wielką literą i są zakończone kropką) - łatwiej będzie zrozumieć sens tego, co chcesz wyrazić.

joy555 pisze:
Problemy tej firmy wynikają z tego ze maja za małą ilość taboru , i nie stety jak którys nawali nie mają nic na rezerwe

A jak było w umowie?
Cytuj:
Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania niezbędną liczbą autobusów rezerwowych, gwarantujących ciągłą obsługę linii autobusami wymaganego typu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.