Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
wersja tekstowa           |             ORGANIZACJA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2021            |             21.10.2021 - od ok 17:00 tramwaje linii nr 1,2 i 4 wracają na swoje stałe trasy            |             Ogłoszenie o pracy            |             BILETOMATY WE WSZYSTKICH AUTOBUSACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W ELBLĄGU            |              Od 26.06.2021 – całkowite zniesienie limitów maksymalnej liczby pasażerów w komunikacji miejskiej


BILETY W TELEFONIE

Wybrane bilety elbląskiej komunikacji miejskiej (i to w promocyjnych cenach), a także bilety parkingowe za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Elblągu można zakupić poprzez telefony komórkowe za pośrednictwem operatorów płatności mobilnych.

Obecnie SPP obsługują aplikacje: 

    - moBilet

    - mobiParking (SkyCash)

    - ePark

    - Pango

Komunikację miejską:

    - moBilet

    - SkyCash

    - mPay

    - zBiletem

Poniżej znajdują się adresy stron internetowych, na których można znaleźć kompletne informacje na temat poszczególnych rozwiązań:

www.mobilet.pl

www.skycash.com

www.mpay.pl

www.electronicparking.pl

www.pango.pl

www.zbiletem.pl