Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
wersja tekstowa
           |             Od 18.01.2021 - wznowienie funkcjonowania linii tramwajowej nr 5            |             Od 12 stycznia 2021 – papierowy bilet jednorazowy będzie ważny przez 60 minut od momentu skasowania i umożliwi korzystanie            |             6.01.2021 (środa) - rozkład jazdy jak w niedzielę            |             PRZYPOMINAMY O ZMIANACH OBOWIĄZUJĄCYCH OD 1.01.2021            |             KOMUNIKACJA MIEJSKA W SYLWESTRA I NOWY ROK


BILETY W TELEFONIE

Wybrane bilety elbląskiej komunikacji miejskiej (i to w promocyjnych cenach), a także bilety parkingowe za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Elblągu można zakupić poprzez telefony komórkowe za pośrednictwem dwóch operatorów płatności mobilnych.

Obecnie SPP obsługują aplikacje: 

    - moBilet

    - mobiParking (SkyCash)

    - ePark

    - Pango

Komunikację miejską:

    - moBilet

    - SkyCash

    - mPay

Poniżej znajdują się adresy stron internetowych, na których można znaleźć kompletne informacje na temat poszczególnych rozwiązań:

www.mobilet.pl

www.skycash.com

www.mpay.pl

www.electronicparking.pl

www.pango.pl