Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
wersja tekstowa
           |             Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu i Dzień bez Samochodu w elbląskiej komunikacji miejskiej - 16 - 22 września 2            |             Od 14.09.2020 - korekty w rozkładach linii nr 12 i 15 na dni robocze            |             Bilety okresowe bez kolejek – przez sklep internetowy i w biletomatach            |             Od 1.09.2020 - zmiany w rozkładach jazdy linii nr 8, 13, 14, 15, 17 i 22            |             ZKM w Elblągu przypomina, że 15 sierpnia (sobota) 2020 obowiązuje niedzielny rozkład jazdy


Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu i Dzień bez Samochodu w elbląskiej komunikacji miejskiej - 16 - 22 września 2020 Od 14.09.2020 - korekty w rozkładach linii nr 12 i 15 na dni robocze Bilety okresowe bez kolejek – przez sklep internetowy i w biletomatach Od 1.09.2020 - zmiany w rozkładach jazdy linii nr 8, 13,14, 15, 17 i 22 ZKM w Elblągu przypomina, że 15 sierpnia (sobota) 2020 obowiązuje niedzielny rozkład jazdy

Bilety okresowe bez kolejek – przez sklep internetowy i w biletomatach

Zapraszamy do korzystania z wygodnych i nie wymagających stania w kolejce sposobów zakupu biletów okresowych oraz doładowań kart miejskich.

Sklep internetowy

Umożliwia zakup imiennych biletów okresowych łącznie z biletami semestralnymi oraz doładowanie elektronicznej portmonetki EKM, umożliwiającej wnoszenie opłat za jednorazowe przejazdy.

Płatności w sklepie internetowym realizowane są przez PayU. Szczegółowe informacje na temat sklepu internetowego znajdują się na stronie: https://iekm.zkm.elblag.com.pl

 

Biletomaty stacjonarne

Pierwsze w Elblągu biletomaty zostały umiejscowione:

  • Przy pętli autobusowej przy dworcu PKP/PKS
  • Przy parkingu SPP przy dworcu PKP
  • Na przystanku tramwajowym Grunwaldzka/dworzec

W biletomatach oprócz biletów jednorazowych można zakupić wszystkie rodzaje biletów okresowych oraz doładować elektroniczną portmonetkę EKM.

Urządzenia przyjmują płatności bezgotówkowe (karty płatnicze)  oraz gotówkowe (bilon oraz banknoty) i wydają resztę. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące obsługi urządzenia oraz transakcji są wyświetlane na ekranie biletomatu.